Pro chvíle pohody.

Jednoho sychravého večera, když slunce zapadlo za vysokou horu, tak muž zapálil svíčku. Její teplo projasnilo celou místnost a na stěnách se začali promítat obrazce, které připomínaly tajemný život africké přírody. Otevřel pak láhev skvělého vína a společně se ženou usedli ke slavnostnímu stolu a oba cítili tu nevšední atmosféru. Tento večer se stal nezapomenutelným a zůstal navždy vryt v jejich myslích.


Buďme spolu.

V dnešní rychlé době není snadné navodit pohodu a klid v našich domovech. Hledámě exotické dovolené, velmi tvrdě pracujeme, abychom mohli odjet do různorodých krajin a někdy se zapomínáme dívat se kolem sebe, na věci kolem nás, přátele a rodinu. Věříme, že naše svíčky Vám pomůžou v každodením životě bez velké námahy zažít chvíle pohody v kruhu Vaší rodiny. Věříme, že i v dnešní době jsou takové chvíle tím nejdůležitějším co můžeme mít.   


O NÁS
Svíčky z Afriky

Jsme výhradní dovozce svíček z Afriky pro ČR. Zabýváme se prodejem dekorativních a vysoce kvalitních ručně vyráběných svíček "Swazi Candles."

Původ svíček je Svazijské království v jihovýchodní Africe. Svíčky dovážíme nejen pro jejich kvalitu a ruční výrobu, ale také pro pomoc v této velmi chudé, avšak nádherné zemi.  V Africe je důležité sehnat dobře placenou práci, a jak vypovídá název „fair trade“ je tato práce, pro místní obyvatele, dobrým zdrojem příjmů. Pomáhá zachovat tradici ruční výroby a tvořivost.

Pocit, který dokáží tyto svíčky vyvolat je zcela rozdílný od ostatních svíček. Právě Afrika skýtá stovky různých vzorů, které místní obyvatele přenáší na svíčky.

Zapálená africká svíčka prosvěcuje motiv a vzbuzuje pocit exotiky a relaxace, kterou je schopna právě Afrika poskytnout.

Svíčky vyrábí místní v Africe na zakázku. Skladem vedeme přes padesát variací tvarů a vzorů. Nové vzory dodáváme po 2 měsících.