Pro chvíle pohody.

Jednoho sychravého večera, když slunce zapadlo za vysokou horu, tak muž zapálil svíčku. Její teplo projasnilo celou místnost a na stěnách se začali promítat obrazce, které připomínaly tajemný život africké přírody. Otevřel pak láhev skvělého vína a společně se ženou usedli ke slavnostnímu stolu a oba cítili tu nevšední atmosféru. Tento večer se stal nezapomenutelným a zůstal navždy vryt v jejich myslích.


Buďme spolu.

V dnešní rychlé době není snadné navodit pohodu a klid v našich domovech. Hledámě exotické dovolené, velmi tvrdě pracujeme, abychom mohli odjet do různorodých krajin a někdy se zapomínáme dívat se kolem sebe, na věci kolem nás, přátele a rodinu. Věříme, že naše svíčky Vám pomůžou v každodením životě bez velké námahy zažít chvíle pohody v kruhu Vaší rodiny. Věříme, že i v dnešní době jsou takové chvíle tím nejdůležitějším co můžeme mít.   


» Prosvícení svíček
Prosvětlení motivů

Prosvětlní motivů svíček

Pro vaši lepší představu Vám chceme ukázat jak vypadají motivy prosvětlených svíček po zapálení. Lepší prosvětlení je u svíček, které mají v motivu světlejší motivy. Naopak ty s tvavšími barvami doplní Váš interiér hlavně v denním světle.

Prosvětlení svíčky kostka

Prosvětlení svíčka kostka motiv leopard

Prosviceni svicka valec